iPhone 5S Hoparlör Değişimi

iPhone 5S Hoparlör Değişimi Fiyatı TL’dir.

iPhone 5s Hoparlör Değişimi

Hoparlörde oluşan arızalara karşı iPhone 5s hoparlör değişimi telefonunuzun yeniden sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Yapılan kontrollerin ardından belirlenen arızalara göre profesyonel ekibimiz tarafından duruma müdahale edilmektedir. Orijinal parçalar ile yapılacak değişimler cihazın herhangi bir sorun oluşturmadan aynı şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Uzun süre kaliteli kullanım imkanı elde etmek istediğiniz her durumda oluşan arızaların giderilmesi için sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Özellikle telefonun çalarken veya müzik dinlerken hoparlörde istenilen performansı göstermemesi veya patlaması durumunda yapılacak olan değişim işlemleri yeniden sorunsuz şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz tarafından çözüm odaklı yapılan çalışmalar elinizdeki telefonun sorunsuz şekilde çalışır duruma getirilmesini sağlamaktadır.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 5s Hoparlör Değişimi Fiyatları

Belirlemiş olduğumuz iPhone 5S Hoparlör Değişimi fiyatları konusunda bilgi almak istediğiniz her durumda sistem üzerinden bizlere ulaşım sağlayarak detaylı bilgi edebilirsiniz. Yapılacak olan değişimler için belirlenen fiyatlar bütçenize uygun fiyat seçenekleri ile hizmet almanızı sağlayacaktır. Bu sayede cihazı daha uzun süre kaliteli şekilde kullanabilirsiniz.

Değişim işlemleri telefonla oluşabilecek her türlü soruna karşı problemlerin çözülmesini sağlamaktadır. Satın almış olduğunuz iPhone 5s’lerde oluşabilecek her türlü soruna karşı profesyonel yardım almanız sorunun kısa sürede çözülmesini sağlayacaktır. Bu konuda hizmet veren firmamız yapmış olduğu çalışmalar ile müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmetlerini sürdürmektedir.

 

iPhone 5s Parça Değişimi

iPhone 5s kullanıcıları zaman içerisinde kullandıkları telefonda oluşabilecek arıza durumlara karşı parça değişimi hizmetlerinden yararlanabilirler. Oluşan arızanın durumuna göre yapılacak olan değişim işlemleri arızalı parçanın değiştirilmesini ve daha uzun süre kaliteli kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır. Talep etmeniz durumunda profesyonel ekibimiz tarafından kontroller sağlanarak cihazda oluşan arızanın kısa sürede belirlenmesi sağlanmaktadır.

Hoparlörde oluşabilecek her türlü arızaya karşı iPhone 5s telefonlar için hoparlör değişimi orijinal parçalar ile yapılmaktadır. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan kaliteli kullanım imkanı elde edilmesi sağlanmaktadır. Değişim işlemleri sırasında oluşabilecek her türlü soruna karşı ekibimiz gerekli hassasiyeti göstererek herhangi bir sorun yaşamadan kısa süre içerisinde sonuç alınmasını sağlamaktadır.

 

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 5S Hoparlör Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir