iPhone 5s Ekran Değişimi

100.00

iPhone 5s Ekran Değişimi Fiyatı 100 TL’dir.

iPhone 5s kullanıcıları ihtiyaç duydukları her durumda profesyonel hizmet alarak cihazda oluşabilecek her türlü sorunun çözülmesini sağlayabilirler. Gerekli kontrollerin yapılmasının ardından belirlenecek olan her türlü arızaya karşı değişim veya onarım işlemleri profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede kullanmakta olduğunuz cihazı daha uzun süre sorunsuz şekilde kullanmanıza yardımcı olunmaktadır.
Ekranda oluşabilecek arızalara karşı ekran değişimi orijinal parçalar ile yapılarak herhangi bir sorun yaşamadan kullanım imkanı elde edilmesi sağlamaktadır. Yapılacak olan değişim işlemleri sırasında oluşabilecek her türlü soruna karşı önlem alınmaktadır. Bu sayede tamamen sorunsuz şekilde kullanım imkanı elde etmeniz sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına her türlü ayrıntıya dikkat edilerek çalışmalar sürdürülmektedir.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 5s Ekran Değişimi

Kullanmakta olduğunuz iPhone 5s modellerinde oluşabilecek ekran sorunlarına karşı iPhone 5s ekran değişimi profesyonel ekibimiz tarafından itinalı bir şekilde yapılmaktadır. Orijinal parçalar ile yapılacak olan değişim işlemleri, kullandığınız telefonun herhangi bir sorun yaratmadan uzun süre kaliteli şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Gerekli kontrollerin yapılmasının ardından belirlenen arıza durumlarına karşı çözüm odaklı çalışma yapılmaktadır.
Ekranda çatlama veya hasar oluşması durumunda ekran değişiminin yapılması cihazın yeniden sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan telefonunuzu aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Profesyonel ekip tarafından yapılan kontroller oluşan arıza durumların giderilmesi konusunda çözüm odaklı çalışma yapılmasını sağlamaktadır.

iPhone 5s Ekran Değişimi Fiyatları

Kullandığınız iPhone 5s modellerde ekran kırılması veya çizilmesi durumunda kullanım açısından problem oluşturması halinde değişim işlemleri ile cihazın sorunsuz şekilde çalışması sağlanabilir. Belirlenmiş olan iPhone 5s ekran değişim fiyatları konusunda bilgi almak isteyenler sistem üzerinden yapacakları talepler doğrultusunda fiyat bilgisi alabilirler. En uygun fiyat seçenekleri üzerinden hizmet almanı sağlamaktadır. Bu sayede cihazda sorunsuz şekilde kullanabilmek adına oluşan arızalara karşı değişim işlemlerinden yararlanabilirsiniz. Kısa sürede tamamlanan işlemlerin ardından cihaz kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir.

iPhone 5s model cep telefonunuzda sadece ön cam kırık, görüntü geliyor ve dokunmatik işlemiyor ise komple ekran değişimi yerine dokunmatik ön cam değişimi işlemi yapılabilir. Teknik servisimiz tarafından yapılacak olan iPhone 5s dokunmatik ön cam değişimi fiyatı 90 TL’dir.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 5s Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir