iPhone 5S Arka Kamera Değişimi

iPhone 5S Arka Kamera Değişimi Fiyatı TL’dir.

iPhone 5s Arka Kamera Değişimi Fiyatları

Uygun fiyat seçenekleri üzerinden kaliteli hizmet almak isteyenler için firmamız en uygun fiyat seçenekleri belirlemektedir. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz her durumda iPhone 5s arka kamera değişimi fiyatları üzerinden arka kameranın değiştirilmesini sağlayabilirsiniz. Fiyatlar konusunda bilgi almak isteyenler sitemiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayarak detaylı bilgi elde edebilirler.

Kesintisiz hizmet anlayışıyla hizmet veren firmamız ihtiyaç duyduğunuz her durumda yapmış olduğunuz her talebi en kısa süre içerisinde karşılamaktadır. Uzman kadromuz ile yapmış olduğumuz çalışmalar cihazlara zarar vermeden kısa süre içerisinde her türlü sorunun çözülmesi için çözüm odaklı çalışma yapılmasını sağlamaktadır.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 5s Arka Kamera Değişimi

Zaman içerisinde kullanımdan kaynaklı olarak oluşabilecek arızalar durumunda iPhone 5s arka kamera değişimi kameranız oluşan sorunların giderilmesini sağlamaktadır. Değişim işlemleri orijinal parçalarıyla yapılmaktadır. Bu sayede cihazda herhangi bir sorun yaşamadan rahat kullanım imkanı elde edilmesi sağlanır. Ekibimiz tarafından yapılan kontroller şikayetleriniz doğrultusunda sorunun belirlenmesini sağlamaktadır.

Kameranın patlaması veya kırılması durumunda değişim işlemlerinin yapılması herhangi bir sorun yaşamadan aynı şekilde kullanım imkanı elde edilmesini sağlamaktadır.

iPhone 5s Parça Değişimi

Yapılan kontroller sayesinde özellikle oluşan arızanın kısa sürede belirlenmesi ve buna uygun şekilde duruma müdahale edilmesi sağlanmaktadır. Hizmete başladığımız ilk günden itibaren belirlemiş olduğumuz kalite standartları uygun şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yedek parça değişim işlemleri konusunda orijinal parçaları tercih ederek iPhone 5s parça değişimi ile oluşan her türlü arızanın giderilmesini sağlamaktayız. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz ile kısa süre içerisinde sorunun çözülmesi için değişim işlemlerinin itinalı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Yapılan değişim işlemlerinin ardından kontroller sağlanarak herhangi bir sorun olup olmadığı belirlendikten sonra cihazınız sizlere teslim edilmektedir.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 5S Arka Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir