iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi

90.00

iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi Fiyatı 90 TL’dir.

Diğer birçok telefonda olduğu üzere İphone 5 şarj soketi de arızalanabilmektedir. Bunun başlıca sebebi telefonun şarjda kullanılması olsa da başka nedenlerle de bozulabilir. Böylesi bir durumla karşılaşınca telefonun şarj olması mümkün olmamaktadır. Tüm bu sorunların önüne geçmek adına firmamız sizlere soket değişimi hizmeti sunmaktadır. Sizler de bu hizmetlerimizden istifade ederek sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi

Firmamız sizlere sunmuş olduğu tüm bu hizmetler en uygun fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra uzun vadede dahi arıza ile karşılaşmayacak olmanız da sizler için bir avantaj halini almaktadır. iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi için sizler de firmamızı arayarak 7/24 hizmet alabilirsiniz. Kalitede sınır tanımayan firmamız sayesinde sizler de işinizi riske atmayacak ve kesin çözümler elde edebileceksiniz. İşte sizlere sunduğumuz bu avantajlardan daha fazlasını elde edemeyeceğiniz için sizleri aramızda görmek istiyoruz. Firmamız sayesinde bir daha aynı sorunlar ile karşılaşmayacağınızı da ifade etmek isteriz.

Orijinal Parça

Şarj soketi çok hassas bir parçadır. Dolayısıyla parça değişimi yapılırken yerine orijinal parça takılmaz ise normal şarj etme sırasında dahi arıza ile karşılaşmak söz konusu olabilir. Dolayısıyla gün kurtarılırken diğer günler yakılacak ve çok daha büyük masraflar ile karşı karşıya kalmak söz konusu olabilecektir.

Tüm bunların farkında olan firmamız orijinal parça ile değişim gerçekleştirmektedir. Böylelikle kullanım kurallarına riayet edildiğinde herhangi bir arıza ile karşılaşmak söz konusu olmayacaktır.

Kaliteli İşçilik

Her ne kadar parça orijinal olsa da iyi bir şekilde takılması da önemlidir. Firmamızın deneyimli ve eğitimli ustaları kaliteli işçilikleri sayesinde parça değişimini kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Böylelikle iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi sonrasında herhangi bir sorun ile karşılaşmanız söz konusu olmayacaktır. Dolayısıyla sizler de gönül rahatlığıyla firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Hızlı Teslimat

Şarj soketinde yaşadığınız herhangi bir sorun neticesinde bizlere başvurur iseniz telefonunuzu çok kısa bir süre içerisinde tamir edilmiş bir şekilde teslim alabilirsiniz. böylelikle telefonunuzdan uzakta geçirdiğiniz zaman son derece sınırlı kalacak ve biran evvel işlerinizle ilgilenmeye devam edebileceksiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir