iPhone 5 Ön Kamera Değişimi

iPhone 5 Ön Kamera Değişimi Fiyatı TL’dir.

Apple Uzmanı Servis Elemanları

Apple markalı cihazlar, diğer cihazlara göre teknik ve teknolojik olarak biraz daha farklı cihazlardır. Bu yüzden iPhone 5 kamera değişimi için getirmiş olduğunuz cihazınız Apple uzmanı elemanlarımıza teslim edilecektir. Böylece cihazınız emin ellerde güvenle tamir edilecektir.

Kamera değişimi diğer arızalara nazaran daha teknik bir konudur. Cihazın itina ile sökülmesi ve titizlikle çalışılması gerekir. Aksi takdirde cihazınızda beklenmeyen başka arızalara yol açılması muhtemeldir. Tüm risk faktörlerini gözeterek sizin için en iyi hizmeti sunuyoruz. Uzman kadromuz sayesinde bize teslim ettiğiniz cihazınızı ilk günkü performansı ile geri alacaksınız.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 5 Ön Kamera Değişimi

Birbirinden güzel selfieler çekmek istiyorsanız ancak iPhone 5 Ön Kamera Değişimi size mani oluyorsa, çözüm çok yakınınızda. Firmamız Apple ürünlerinde profesyonel olarak servis hizmeti sunmaktadır. iPhone marka telefonunuzda yaşadığınız arızalar da profesyonelce giderilecek ve telefonunuzu ilk günkü kalitesi ile kullanmaya devam edeceksiniz.

iPhone 5 Kamera Arızaları

Kamera arızaları yazılımsal ya da donanımsal kaynaklı olabilir. Bu durumlarda ilk yapılması gereken  arızayı ve kaynağını tespit etmektir. Daha sonra tamir etmek çok daha kolay olacaktır. yazılımsal arızalarda parça değişimi gerekmeksizin tamir mümkünken, donanımsal arızalarda fiziki müdahale gereklidir.

iPhone 5 ön kamera değişimi ve diğer kamera arızalarında sizin için orijinal parçalar temin etmekteyiz. Bu sayede telefonunuz ilk günkü gibi kaliteli fotoğraf ve videolar çekecektir.

Orijinal Yedek Parçalar

Telefonların kullanım ömürlerini belirleyen en önemli etken kullanıcıdır. Ancak telefonun aksamları en az bu kadar önemlidir. Olası bir arıza halinde kalitesiz ya da yan sanayi ürünü yedek parçalar kullanılması halinde telefonlarınız eski performansından uzaklaşacaktır.

Telefonunuzu ilk günkü kalitesi ile kullanmaya devam etmek istiyorsanız orijinallikten uzaklaşmamalısınız. Bunu bilerek sizin için kaliteli ve orijinal yedek parçalarla hizmet sunuyoruz.

Hızlı Tamir

Telefonlar, adeta insanları hayata bağlayan can damalarından biri olmuş durumda. Telefonu servise verirken dahi insanların içi gidiyor. Birkaç günlük ayrılığa bile tahammül etmek zorunda kalmayın diye sizin için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Servise verdiğiniz cihazınızı en kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 5 Ön Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir