iPhone 5 Hoparlör Değişimi

iPhone 5 Hoparlör Değişimi Fiyatı TL’dir.

Uygun Fiyat

Firmamız tarafından yapılan tüm işlerde müşteri memnuniyeti gözetilmektedir. Bu ilkemiz doğrultusunda uygun fiyat garantisi de sunmaktayız. Böylece en kaliteli hizmeti en uygun fiyata almanız mümkündür. Fiyat performans dengemiz ile sizleri şaşırtmayı başaran firmamız tarafından onarımı gerçekleşen cihazlarınızı uzun süre daha kullanabileceksiniz.

Orijinal Yedek Parça

Firmamız sizin için en kaliteli hizmetleri sunmaktadır ki cihazınızın tamirinden memnun kalın. Tarafımızca yapılan her tamir işinde müşteri aksini istemedikçe orijinal yedek parçalar tercih ediyoruz. Cihazınız ne kadar orijinalse o kadar uzun ömürlü olacaktır. Bunu bilerek cihazınızı koruyucu önlemler alıyoruz.

iPhone 5 hoparlör değişimi için size orijinal parçalar temin ediyoruz. parça temini ve işçilik tamamen firmamız tarafından karşılanıyor. Tek yapmanız gereken cihazınızı bize teslim ederek, anlaştığımız tarihte sapasağlam geri almaktır. Ürünler sizin için en kısa sürede tamir edilecek ve teslim edilecektir.

Kaliteli Hizmet

Orijinal parçaların aynı sıra kaliteli işçilik de çok önemlidir. Uzun zamandır bizimle hizmet evren deneyimli ve alanında uzman çalışanlarımız, sizin için en iyisini yapıyor. Bu sayede telefonunuz ilk günkü performans ve veriminden hiç  bir şey kaybetmiyor.

 

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 5 Hoparlör Değişimi

iPhone 5 Hoparlör Arızası olduğu takdirde telefonunuzun iPhone 5 Hoparlör Değişimi ne ihtiyacı vardır. En başta yaptığınız ya da size gelen aramalarda iletişimi anlayamayacağınız için telefonun temel işlevi yerine gelmeyecektir. Cep telefonlarında en çok kullanılan akşamlardan birisi de hoparlörlerdir. Müzik dinlemek, video izlemek ya da sosyal medyayı kullanmak ise mümkün olmayacaktır. Bu yüzden derhal cihazın hoparlör arızasının giderilmesi gerekir.

iPhone 5 Hoparlör Arızası

Hoparlör arızalara çeşitli şekillerde yaşanabilir. Ses gelmemesi, cızırtılı ya da kesik kesik gelmesi gibi sorunlar yaşanacaktır. Bu durumlarda mutlaka hoparlör gözden geçirilmelidir.

iPhone 5 Hoparlör Arızası olması halinde cihazınızı servisimize ulaştırmalısınız. Profesyonel olarak Iphone tamiri yapan firmamız cihazınızın arızasını tespit ederek, en doğru şekilde tamirini yapacaktır.

Hoparlörde tamir genellikle mümkün olmamaktadır. Diğer aksamlara göre nispeten ucuz ve bulunabilir olan hoparlörlerin değiştirilmesi gerekir. Bu işlem sonrası orijinal ve sıfır olan hoparlörünüz ilk günkü gibi verimli çalışacaktır.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 5 Hoparlör Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir