iPhone 5 Arka Kamera Değişimi

iPhone 5 Arka Kamera Değişimi Fiyatı TL’dir.

iPhone 5 Arka Kamera Değişimi

iPhone 5 kamera arızaları hakkında profesyonel olarak hizmet sunan firmamız, sorunlarınızı kısa sürede çözecektir. Kameralarınızda zaman içinde bazı görüntü bozuklukları, ayar değişiklikleri ya da fiziki arızalar yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefonunuzu firmamıza getirmeniz halinde sorun bulunarak tamir edilecektir.

Kamera Arızaları

Kameralarda genellikle iki tip arıza görülmektedir. Bunları yazılımsal ve donanımsal olarak ayırabiliriz. Yazılımsal arızaları düzeltmek için telefonunuzdan bir takım değişiklikler ve ayarlamalar yapmak mümkündür. Bu şekilde telefonu açmaya gerek olmaksızın sorun çözülecektir.

Ancak donanımsal arızalar daha kapsamlı ve tamiri zor olan arızalardır. Bu durumda genellikle çözüm kamera değişimi olmaktadır. bu yüzden telefonunuzun kamerasında ne gibi bir arıza yaşadığınızın  tespiti çok önemlidir.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 5 Arka Kamera Değişimi

Iphone 5 model telefonunuzun kamerası artık eski performansı ile çalışmıyorsa muhtemelen arızalardan kaynaklanıyordur. Bu durumda telefonunuzu firmamıza ulaştırmanız halinde en kısa sürede sorun çözülecektir. Kameranın tamiri mümkünse tamir edilecek, ancak değilse iPhone 5 Arka Kamera Değişimi yapılacaktır.

Kamera değişiminde ise tamamen orijinal parçalar kullanılmaktadır. Yan sanayi ürünleri, kalitesi kameralar ya da Çin malı diye tabir ettiğimiz ürünler çözüm olmaktan çok sorunu büyütecektir. Çünkü değişim yapılsa dahi yeni ama kalitesiz olan kamera ihtiyaçlarınıza cevap vermeyecektir. Bu yüzden orijinal ürünlerle tamir yapmaktayız.

Kaliteli İşçilik

Cep telefonları uzmanlık ve bilgi isteyen hassas ürünlerdir. Bu yüzden usta ellerde işlem görmeleri gerekir. Acemilik ya da en küçük bir dikkatsizlik telefonunuzda başka sorunlara yol açabilir. Yıllardır bizimle çalışan deneyimli ve uzman ekibimiz sayesinde tüm onarımları profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Iphone marka cep telefonları diğer telefonlara göre biraz daha farklı diyebileceğimiz özelliklere sahiptir. Bu yüzden Apple uzmanı elemanlarımıza bu ürünler teslim edilmektedir.

Hızlı Teslimat

Telefonsuz bir dakika bile duramadığımız günümüzde telefonsuz geçen birkaç günü ağırlığını tahmin edebiliyoruz. Bu yüzden telefonlarımız servisimiz tarafından mümkün olan en kısa sürede yapılarak size teslim ediliyor. iPhone 5 arka kamera değişimi de pek uzun sürmeyen bir işlemdir. En kısa sürede yepyeni kamera ile sosyal medyada boy gösterebilirsiniz.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 5 Arka Kamera Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir