iPhone 11 Pro Max Batarya Değişimi

iPhone 11 Pro Max Batarya Değişimi Fiyatı
Batarya değişimi uzman ve tecrübe gerektiren bir iştir bu yüzden mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir.İphone teknisyenlerimiz tarafından kesinlikle orijinal ürünler kullanılmaktadır.  Batarya değişimi genel olarak 2 ile 3 gün arasında değişim işlemi gerçekleşmektedir. Batarya değişiminin sonrasında asla bilgileriniz silinmez aynı zamanda asla batarya ve şarj ediş hızlarında hiçbir fark bulunmaz. iPhone 11 Pro Max batarya değişimi işleminin gerçekleşmesi sonucunda müşterilerimize garantili bir şekilde iade işlemi yapılır. Garanti kartınız bulunduğu sürece yapılan tüm işlemlerinizde sizlere ücretsiz teknik servis verilmektedir fakat kullanıcı hatalarında garanti kapsamı yoktur.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 11 Pro Max BATARYA DEĞİŞİMİ

Bütün akıllı telefonlarda olduğu gibi iPhone 11 Pro Max Batarya Değişiminin de belli bir zamanı vardır. Bu kullanım ömrü dolduğu zaman yavaş yavaş pil ömrü kısalır ve daha çabuk şarjlar bitmeye başlar. İlk başlarda bu durum anlaşılmasa da daha sonralarda insanlara sıkıntı olamaya başlamaktadır. Batarya performansını ilk gün ki gibi güçlü yapmak için değişiminin yapılması gereklidir.

Bunlar dışında batarya sorunu olarak batarya şişmesi de cihazlarda en çok gerçekleşen durumlardan bir tanesidir. Batarya şişmesi sorunu ile karşı karşıya kalındığı takdirde cihazda baskı durumu gerçekleşmektedir.  Bu durumlarda ekran ve hatta ana kartta bile birtakım sorunlar meydana gelmektedir. Bundan dolayı en kısa sürede batarya değişimi gerçekleştirilmelidir. Bu batarya değişimleri en iyi teknisyenler tarafından gerçekleşmektedir aynı zamanda bu batarya değişimi en özel ve titiz şekilde gerçekleşmektedir.  Üstelik gerçekleşen  iPhone 11 Pro Max Batarya Değişimi sonrasında sizlere garanti kapsamı da verilmektedir.

ORJİNAL iPhone 11 Pro Max Batarya Değişimi

Tüm şarj edilebilir piller sınırlı bir ömre sahip olup belirli bir süre sonrası bitmektedir. Bu pillerin zaman içinde teknik servis firmalarına götürülerek değiştirilmesi gerekmektedir. Pilinizin ömrü, Pilinizi giderek daha kısa aralıklarla şarj etmeniz gerekiyorsa, pili teknik servis işlemine götürmenin zamanı gelmiş demektir.iPhone 11 Pro Max bataryası, doldurulabilir lityum iyon polimer pil olarak üretilmiştir. Lityum iyon tarzı piller geleneksel pillere göre daha hızlı şarj olup daha uzun ömre sahiptir aynı zamanda daha dayanıklıdır. İlk %80’lik oranda şarja ulaşmak için gereken süreayarlarınıza ve şarj ettiğiniz telefon modeline göre değişiklik gösterir.  Bu aşamalarda batarya değiştirme işlemini yapmanız pilinizin ve telefonunuzun ömrünü de uzatır. Batarya konusunda kullanıcı hatası olmayan her şey garanti altına alınmaktadır.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 11 Pro Max Batarya Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir