iPhone 11 Kasa Değişimi

iPhone 11 Kasa, Kapak Değişimi 

Kasa – Kapak Değişim Hizmetleri

Firmamız telefon kasa ya da kapak değişimini aynı gün içerisinde gerçekleştirir. Telefonların dış yüzeyinde meydana gelen tüm deformeler de bu değişiklik ile ortadan kalkar. Hizmetlerimizin ve fiyatlarımızın bilgisine ulaşmak için canlı destek birimimizi ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizde canlı destek birimi oluşturarak; bize ulaşmanızı kolay hale getirdik. Bu sayede merak ettiğiniz her konuda anında bize ulaşabilirsiniz.

Kimi zaman insanlar cihazlarının dış kapağında bulunan deformelerden rahatsızlık duymadıklarını dile getirir. Ancak, ileride cihazınızın iç donanımına da zarar verme olasılığı bulunan bu sorundan kurtulmak gerekir.

Firmamız iPhone 11 kasa – kapak değişimi konusunda yetkili elemanlar ile çalışır. Bu sayede Apple yetkilisi ustalar tarafından cihazınızın kapak değişimi sağlanır. Üstelik şehir dışından kargo yolu ile gönderilen telefonlar 3 iş günü içerisinde tekrar teslim edilir. Bu sayede firmamıza başvurarak oldukça hızlı hizmet olanağından da yararlanırsınız.

iPhone 11 Kasa, Kapak Değişimi

Telefonun dış bölümünün zarar gördüğü durumlarda iPhone 11 Kasa Değişimi tek çözümdür. Telefonunuzun özellikleri kadar dış görünüşü de sizin için önemli ise; yaşadığınız sorumlarda kasa ya da kapak değişimi isteyebilirsiniz.

  • Cihazım düştüğü için yan taraflarından deforme durumları meydana geldi.
  • Sürekli kullanılan telefonumda renk kararması oluştu.
  • iPhone 11 telefonumun kasasında çizikler var diye şikâyetlerinizde firmamız size yardım sağlar.

iPhone 11 cihazınızın dış görünüşü ile ilgili sizin hoşuna gitmeyen her durumda kasa değişimi olanağı sunarız. Artık telefonlarınızı her zaman ilk günkü görünümde kullanma olanağı elde edersiniz. Firmamızın hizmetlerinden yararlanarak; iPhone 11 telefonlarınızın kasa,  kapak değişimini gerçekleştirebilirsiniz.

Cihazınızın darbe aldığı ve şeklinin bozulduğu durumlarda; iPhone 11 Kasa Değişimi ile size hizmet sağlarız. Bu sayede de ezilme, çizilme ya da darbe karşısında deforme olan cihazınızın görüntüsünü eski durumuna getiririz.

SSS

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.
İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL –

TELEFON BİLGİLERİMİZ

Sabit : 0212 855 55 47
Cep : 0545 855 55 47

E-POSTA BİLGİLERİMİZ

info@hizliteknikservis.com

BANKA BİLGİLERİMİZ

Garanti Bankası | E-5 Beylikdüzü Ş.B.
Mehmet ALAGÖZ
TR66 0006 2001 1510 0006 2976 14

Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 11 Kasa Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir