iPhone 11 Ekran Değişimi

1,600.00

iPhone 11 Ekran Değişimi Fiyatı

Zaman içerisinde telefonun düşmesi veya darbe alması halinde iPhone 11 ekran değişimi ekranda oluşan kırılma veya çatlamanın giderilmesini sağlamaktadır. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz her durumda telefonunuzun yeniden sorunsuz şekilde çalıştırılması sağlanabilir.

• Telefonun ekranına darbe gelmesi sonucunda kırılması veya çatlaması,
• Ekranda yer yer piksel kaybı olması halinde,
• Ekranın dokunmatiği arızalanması halinde,
• Ekran kararıyor ve açılmıyor ise,
• Ekranda beyaz ışık görünüyor ve gitmiyor ise,

Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde bu konuda yardım alabilirsiniz. Yapılacak kontrollerin ardından belirlenecek olan arıza durumuna karşı ekibimiz profesyonel şekilde duruma müdahale etmektedir. Kısa sürede tamamlanacak çalışmaların ardından herhangi bir sorun yaşamadan kullanım imkanı elde edilmesi sağlamaktadır.

KARGO İLE GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone 11 Ekran Değişimi Fiyatı

Değişim işlemleri için gerekli bütün kontrollerin yapılmasının ardından ekibimiz tarafından itinalı bir şekilde işlem yapılmaktadır. Bu sayede oluşabilecek her türlü soruna karşı gerekli önlemler alınarak kaliteli hizmet alınması sağlanmaktadır. Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde arıza durumlarını belirterek uygun şekilde hizmet alabilirsiniz. Yapılan kontrollere göre duruma müdahale edilmektedir.
İhtiyaç duyduğunuz her durumda servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde iPhone 11 ekran değişimi fiyatı konusunda detaylı bilgi edebilirsiniz. Yapılacak olan değişim işlemleri kısa süre içerisinde tamamlanarak telefonunuz kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir. Kesintisiz hizmet anlayışı ile yapmış olduğumuz çalışmalar müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde kaliteli hizmet alınmasını sağlamaktadır.

iPhone 11 Ekran Arızalarına Çözüm

Kullanımdan dolayı oluşabilecek pek çok farklı arıza bulunmaktadır. Telefonunuzun sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamak istediğiniz her durumda servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde iPhone 11 arızalarına karşı profesyonel destek alabilirsiniz. Canlı destek hattı üzerinden yapmış olduğumuz çalışmalar ihtiyaç duyduğunuz her durumda yapacağınız talepler sayesinde daha fazla bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır.
Ekranda yaşadığınızı arıza durumlarına karşı iPhone 11 ekran arızaları için ekibimiz tarafından yapılacak olan kontrollerin ardından duruma müdahale edilmektedir. Ekranın kırılması veya çizilmesi durumunda çalışmaması söz konusu olabileceğinden değişim işlemlerinin yapılması sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Orijinal parçalar ile yapmış olduğumuz değişim işlemleri herhangi bir sorun yaşamadan kullanım imkanı sağlamaktadır.

iPhone 11 model cep telefonunuzda sadece ön cam kırık, görüntü geliyor ve dokunmatik işlemiyor ise komple ekran değişimi yerine dokunmatik ön cam değişimi işlemi yapılabilir. Teknik servisimiz tarafından yapılacak olan iPhone 11 dokunmatik ön cam değişimi için servis destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Sorularınız için sağ alt kısımda bulunan CANLI DESTEK bölümünden teknik personellerimiz ile yazışabilir veya 0212 855 55 47 servis destek hattından hızlıca bilgi alabilirsiniz.

İstanbul il dışında veya Beylikdüzü ilçesine uzak iseniz anlaşmalı olarak çalıştığımız sürat kargo firması ile kargo gönderimiz yapabilirsiniz. Herhangi bir sürat kargo acentesine kurumsal müşteri kodumuz olan 1045596145 numarayı iletmeniz halinde cihazınız tarafımıza ulaşır.

Dilerseniz farklı bir kargo firması ile de cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Açık adresimiz alttaki gibidir;

Adnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. Gökkuşağı İş Mrk. No:30/D 4-B Beykent | Beylikdüzü | İSTANBUL – Hızlı Teknik Servis

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 11 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir