SAMSUNG S8 PLUS AÇILIŞTA KALIYOR | SAMSUNG S8 PLUS EMMC ARIZASI

EMMC Entegresi Nedir ?

EMMC Entegresi akıllı telefonlarda cihaz yazılımının ve kişisel bilgilerin içerisinde saklandığı depolama alanının bulunduğu entegredir . Bu entegre bilgisayarlardaki Hard Disk gibidir. SAMSUNG Markasının belli modellerinde bu entegre sık olarak arıza vermektedir.

EMMC Etegresi Nasıl Bozulur?

Akıllı telefonlarınıza devamlı uygulama yükleyip kaldırma, devamlı dosya silip yükleme ve sıkça yazılım yüklenmesi EMMC entegresi’nin bozulmasına yol açan belli başlı sebeplerdir. Bunlar :

  • Cihazın darbe alması
  • Sıvı Temas
  • Yazılım hatası
  • Cihazın aşırı ısınması

EMMC Entegresinin Arıza Belirtileri Nelerdir?

Akıllı telefonunuz bir anda kapandı ve açılmıyor ise, açılışta bulunan SAMSUNG logosunda kalıyor ve ilerlemiyorsa, ekran karıncalı açıyor ve görüntü gelmiyor ise, sürekli donma yapıyor ve yazılım yüklenmesine rağmen açılmıyorsa, yazılım yükleme sırasında yükleme yarıda kalıyor veya Failed hatası veriyor ise, telefon arama kısmına  *#06# yazıldığında İMEİ numarası yerine NULL yazısı çıkıyor ise EMMC entegreniz arızalanmış demektir.

EMMC Entegre Arızası Nasıl Giderilir?

Yukarıda belirtilen şikayetlerden herhangi birisinden dolayı bizlere getirdiğiniz Akıllı Telefonlarınız deneyimli ve eğitimli teknisyenlerimiz tarafından titizlikle sökülerek ana kartınızın üstünde bulunan ve fabrikasyon EPOKSİ maddesiyle ana karta sabitlenen arızalı olan EMMC entegresi dikkatli bir biçimde ana kart üstünden alınarak yeni EMMC entegresi 420 derece sıcaklıkla ana karta sabitlenir, ve daha sonra üretici işletmenin telefonunuz için çıkartmış olduğu son yazılım sürümü yüklenecek Akıllı Telefonunuz kullanıma hazır hale getirilir.

EMMC Entegresi Onarımı

No Comments

Post A Comment

%d blogcu bunu beğendi: