1. Kargonuzu 1045596145 müşteri koduyla kurumsal anlaşmamız olan ile indirimli bir şekilde gönderebilirsiniz. Kargo gönderim ücreti göndericiye aittir. (Gönderim Ücreti Ödenmeyen Cihazlar Kabul Edilmemektedir.)
  2. Cihazınız bizlere ulaştığında sizlere servis kayıt sms i gönderilmektedir. Bu sms de bulunan servis kayıt numaranız ile cihazınızın onarım durumunu takip edebilirsiniz. İstediğiniz zaman servis durumunu öğrenebilirsiniz.
  3. Cihazınıza arıza tespiti yapıldıkdan sonra sizlere geri dönüş yapılıp fiyat ve onarım hakkında bilgi verilmektedir.
  4. Cihaz onarımını kabul etmeniz durumunda 1 iş günü içerisinde onarımı ve gerekli testleri yapılır.
  5. Gerekli testlerin tamamlanmasının ardından sizlere ödeme hakkında bilgi verilir ve ödeme yapılması beklenir. (Hesap Numaralarımız için Buraya Tıklayın).
  6. Ödeme yapıldığı gün cihazınız ile sizlere geri gönderilmektedir. (Onarım Yapıldığı için Gönderim Ücreti Bize Aittir.)
  7. Cihaz onarımını reddetmeniz durumunda cihazınız aynı gün ile alıcı ödemeli olarak sizlere geri gönderilir. (Onarım Yapılmadığı için Gönderim Ücreti Size Aittir.)
  8. Cihaz Arıza Tespiti Ücretsizdir. Cihaz Onarımını Kabul Etmezseniz Hiç Bir Ücret Ödemesiniz.Kargo Gönderimi Sırasında Cihazınızın Paketlemesini Darbelere Karşı Dayanıklı Şekilde Paketlemeyi Unutmayın !Cihazının Kargo Durumunu Buraya Tıklayarak Görüntüleyebilirsiniz
.

Sürat Kargo Müşteri Kodu : 1045596145

.

Banka Bilgilerimiz:

.

Garanti Bankası | E-5 Beylikdüzü Ş.B.
Mehmet ALAGÖZ
TR66 0006 2001 1510 0006 2976 14